Nádražní 46, Praha 5 - Smíchov

dum

Celkový popis nemovitosti:

Masivní rohový dům "U Námořníka", na rohu ulic Nádražní a U Královské louky, situován naproti vlakovému nádraží (Praha - Smíchov). Součástí domu je malý dvorek a stavební pozemek parcelní číslo 615 v k.ú. Smíchov.

Dům byl postaven roku 1890 jako zájezdní hostinec. V padesátých letech minulého století byl přebudován na činžovní objekt s byty od 1. patra, v přízemí bývala hospoda, v suterénu sklepy nájemníku a pivní sklep.

V letech 2003-2004 došlo ke kompletní rekonstrukci s rekolaudací celého objektu na nebytový charakter provozu. Byly provedeny dispoziční změny, vyměněny veškeré inženýrské sítě, byl vestavěn osobní výtah. K celkové rekonstrukci byla i přdána fasáda a střecha objektu, vyměněny okna, dveře, krytina z dvojitých bobrovek zůstala původní s přeložením. V přízemí a suterénu je nainstalována vzduchotechnika, v objektu nové plynové ústřední topení.

V suterénu je po rekolaudaci klub s barem, sauna s bazénkem, sociální zařízení, šatny a sklady. V přízemí je recepce, restaurace, kuchyň, sklady, sociální zařízení a šatny.

Ve třech patrech jsou prostory relax centra, kanceláře, sociální zařízení a prostory internetového marketingu.

Půda domu s původním dřevěným krovem a dvojitou taškovou krytinou, je vyjma současného archivu, strojovny výtahu a příručního skladu nevyužita. Je zde možnost postavit byty.

Zastavěná plocha domu: 331 m2

Užitná plocha objektu: 1.986 m2

Užitná plocha celého objektu včetně dvoru: 2.087 m2

Celková výměra parcely: 432 m2 

K objektu přináleží dvůr o výměře 101 m2 

MOŽNOST DLOUHODOBÉHO PRONÁJMU!

 

Nádražní 46Nádražní 46Nádražní 46Nádražní 46Restaurace, barRestaurace, barRestaurace, barRestaurace, barRestaurace, barRestaurace, barKuchyňKlubKlubKlubSaunaBazénekBazéneksuterénpřízemí1. patro2. patro3. patropůda
českyčesky Kobrix.cz
© Kobrix.cz, tvorba www stránek People For Net a.s.